Atrakcje

Staramy się, by wasz pobyt u nas był beztroski i niezapomniany. Oprócz czystych i wygodnych apartamentów pomożemy w organizacji ciekawych wycieczek i realizacji waszych pomysłów.

Plażowanie

Zaledwie 100 kroków od apartamentów znajduje się długa, piaszczysta plaża, na której można do woli cieszyć się beztroskimi chwilami na śródziemnomorskim słońcu.

Zwiedzanie

Zabytków i ciekawych miejsc do zwiedzania mamy bez liku. Oprócz Aten, które po prostu trzeba odwiedzić polecamy zachód słońca na Sounio, Kanał Koryncki, malownicze Nafplio czy też wciąż działający starożytny teatr w Epidavros.

Sporty Wodne

Artemida to doskonała baza dla miłośników sportów wodnych, zwłaszcza windsurfingu i kitesurfingu!
Stabilne wiatry i piękne, szerokie plaże przyciągają pasjonatów tych sportów z całego świata.

Komfortowe Apartamenty

Naszym priorytetem jest zapewnienie Ci doskonałego wypoczynku, dlatego dbamy o najmniejsze szczegóły. Czystość, estetyka i przytulna atmosfera to cechy, które charakteryzują nasze apartamenty. Czujemy się dumni, że możemy zaprosić Cię do miejsca, które sami byśmy wybrali na nasze wakacje.

Szybki Internet i Wygoda

Sunny Spot Artemida to świetne miejsce dla tych, którzy pracują online. Dzięki takiej miejscówce możesz połączyć pracę ze spacerami po plaży, kursem nurkowania lub zwiedzaniem ateńskich muzeów. Nie wspominając o pysznej greckiej kuchni, jaką macie szansę rozkoszować się codziennie.

Kuchnia Grecka

Nic tak dobrze nie smakuje jak wiejska sałatka, tzatziki i grillowany chleb z oliwą w tawernie na plaży. Kuchnia grecka to prawdziwy raj dla podniebienia! Bogactwo smaków, aromatów i świeżych składników sprawiają, że jest to jedna z najlepszych kuchni świata, a Artemida ma sporo miejsc godnych polecenia.

Dodatkowo

Nurkowanie

Podziwiajcie podwodne bogactwa Morza Egejskiego i odkrywajcie fascynujący świat pod wodą.
Mamy propozycje i dla doświadczonych nurków i dla tych, którzy jeszcze nigdy nie próbowali tego sportu.

Park Wodny, ZOO

Jeśli szukacie rozrywki i adrenaliny, to w okolicy znajduje się park wodny, w którym czekają na Was liczne zjeżdżalnie, baseny i atrakcje wodne. To doskonała propozycja na beztroską zabawę dla całej rodziny!
A dla miłośników zwierząt, w pobliżu znajduje się ZOO, gdzie możecie nakarmić żyrafę, zobaczyć jak sprytne są ptaki drapieżne lub pobawić się z lemurem.

SUP, Samochody

Dla aktywnych oferujemy deski SUP, dzięki którym możecie odkrywać urokliwe zakątki wybrzeża i cieszyć się aktywnością na falach bez specjalnych umiejętności.
Jeśli zdecydujecie się na wycieczki po okolicy, możemy wypożyczyć wam samochody, które pozwolą Wam na swobodne zwiedzanie i odkrywanie uroków Grecji na własną rękę.

Zaplanuje już dziś swoje Wielkie Greckie Wakacje!

Doradzimy, pomożemy i odbierzemy was z lotniska.

REZERWACJA I KONTAKT